Sol Menüler

Bistro Masa

Askılıklı Bistro Masa ABM045

Askılıklı Bistro Masa ABM045

Ürünümüze Oy Verin

Toplam 4 oy üzerinden ortalama 4.75 puan aldı.


Ürünümüzü Sosyal Medyada Paylaşın

Ürün Sipariş Formu
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Askılıklı Bistro Masa ABM045

Askılıklı Bistro Masa ABM045

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çanta veya mont asmak için ihtiyaç duyulan askılıklı bistro masa abm045 modelimiz rahat kullanımı ve renk seçenekleri için sitemizde satışa suınulmuştur.

Askılıklı Bistro Masa

Sayfa içeriği

Disco, bar, klup, organizasyon ve diğer etkinliklerde kullanılmak üzere üretilen askılıklı bistro masa modelleri yer arasında yer alan masamıza elbise veya değerli eşyalarını yanından ayırmak istemeyen müşterilere özel tasarlanan bar masası modelimizdir.

Bar Masası Askılıklı Özellikleri

İmalatçı firma olmanın avantajı ile müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız, askılıklı bar masası modelimizin ayak kısmı metal ve elektrostatik fırın boya ile boyannmıştır, ayak çapı 48 cm 2mm saç kalınlığı, boru çapı 60 mm ve tabla çapıda 60 cm olarak üretimi yapılmıştır.

Özel Üretim Kokteyl Masası

Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda özel üretim kokteyl masası imaalatı yapmaktayız, istemiş olduğunuz ürünü whatsapp üzerinden yada mail ile bize ulaşltırırsanız alanında uzman ekibimiz sizlere en iyi desteği saglamış olacaktır. İstanbul içerisinde yer alan firmamız türkiyenin her bölgesine ve yurtdışına ürün gönderimi yapmaktadır. Yerli üretim konuusnda özel hassasiyeti olan bistromasa.com firmamız üzerinden gerekli olan destek ve hizmeti herzaman alabilirsiniz.

'Askılıklı Bistro Masa ABM045' için yorum yapan ilk kişi siz olun.

BENZER ÜRÜNLER