Sol Menüler

Zigon Sehpa

Zigon sehpa modellerinde ekonomik fiyatlar ve zengin ürün çeşidi ile hizmet veriyoruz.

Zigon Sehpa Çeşitleri

Zigon sehpalar, bütün mağazalarda özellikle aranan ve en çok tercih edilen sehpalardır. Tartışmasız olarak satış miktarları diğer mobilyalara göre bir tik daha öndedir. Bunun nedeni hem günlük hem misafirlik durumlar için rahatlıkla tercih edilen sehpalar olmasından kaynaklanır. Üçlü veya dörtlü gibi çeşitli sayılarda üretimi yapılabilen bu sehpalar, özellikle misafir ağırlayan ev sahiplerinin vazgeçemediği bir ev mobilyasıdır. Takım olarak satılması ve iç içe geçme özelliği gibi birçok nedenden ötürü tartışmasız tercih edilir. Zigon sehpalar, her geçen gün yeni modeller ile vitrinlerdeki yerini alan ürünlerdir. Çok kullanıma bağlı olarak en fazla üretimi yapılan ürünler arasında yer alır. Genel olarak aynı tarzda üretimlerde minik dokunuşlar ile birbirinden farklı birçok zigon sehpa üretilebilmektedir. Son dönem ev dekorasyonuna uygun hale getirilen zigon sehpalar üzerlerine renkli işlemeler veya renkli tasarımlar kullanılarak farklı bir boyut kazanmıştır.

Dayanıklı Zigon Sehpa Modelleri

Bizimde en fazla model ürettiğimiz ürünlerden birisi konumunda olan zigon sehpalar, her türlü ağırlığa karşı dayanıklı olarak üretilir. Ustalarımızın özenle hazırladığı sehpa parçaları kaliteli yapıştırıcılar ile yapıştırılarak her ağırlığa dayanıklı sehpalar üretilir. Ağırlığını ahşap modellerin oluşturduğu bu sehpalar, her ortamda güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerimizdendir. Dekoratif duruş özelliği ve iç içe kullanılabilen bir masa olma özelliği sayesinde evlerinizde fazla yer tutmaz. Ahşap modelden hoşlanmayanlar için üretilen demir ayaklı zigon sehpalarımız da bulunmaktadır. Sade bir tasarım seven müşterilerimiz için ceviz görünümlü ahşap zigon sehpalarımız en çok tanıttığımız ürünlerimiz arasındadır. Farklı olmayı seven müşterilerimizin tercihi üzeri cam olan ve farklı figürlere sahip olan masalarımızdır.

Temizliği Kolay Zigon Sehpalar

Kolayca temizleme imkânı sunan zigon sehpalar, ilaç gerektirmeden su ile silinebilecek özelikledir ve günlük kullanıma uygundur. Zigon sehpa modellerimiz her türlü çarpma ve darbeye koruyucu özellikler ile donatılır. Bu nedenle zaman içerisinde boyalar dayanıklı bir şekilde yerinde kalır. Kolay taşınabilme özelliği ile rahatlıkla mekân içerisinde hareket ettirilebilir. Birçok farklı çeşidi bulunan zigon sehpalarda, özellikle aranan modeller konusunda da yardımcı olmaktayız. Uygun fiyata kaliteli hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.