Sol Menüler

Orta Sehpa

Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpalarımız kullanım amacına uygun olarak üretilir. Dekor ürünü olmasının yani sıra orta sehpanın kullanışlı olması esastır. Bu doğrultuda modern tasarımın yani sıra geniş ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olması gerekir. Tercih edebileceğiniz orta sehpa modellerimiz, günlük kullanımlarınızda bile rahatlıkla ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliktedir. Birden farklı renk seçeneği ile üretilen orta sehpa modellerimiz her ortamda kullanım imkânı verir. Devrilmeye karşı güvenli olarak üretilen orta sehpa modellerimizi sizde günlük kullanım için tercih edebilirsiniz.

Ahşap sehpa ürünleri sayesinde mobilyalar daha kaliteli özellikler sunmaktadır. Uzun dönemde kullanım düşüncesinde olan müşterilerimizin ilk tercihleri daima ahşap modeller olmaktadır. Görünümün yani sıra kullanıma da elverişli olması gereken orta sehpa modelleri, her türlü aşınma ve dış müdahalelere karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Su geçirmeyen korunmalı malzemelerden ürettiğimiz orta sehpa modellerimiz, her türlü kazaya karşı uzun ömürlü olarak kullanım garantisi verir.

 

Modern Sanat Eseri ile Oyun Keyfi Bir Arada

Özel imalat orta sehpalarımız arasında tavla masa sehpası da yer almaktadır. Bu tarz farklı fikirlere göre de orta sehpa üretimi yapan bir firma olarak, akla hayale gelmeyecek fikirleri sehpalar ile buruşturuyoruz. Müşterilerinin de ilgi ile karşıladığı tavla masası, farklı ürünlerimizden sadece bir tanesidir. Tavla sehpa ürünümüz normal şartlarda günlük ve misafirlik olarak tasarlanmış bir sehpadır. Üzerinde rahatlıkla çay içip ikramlıklarınızı koyabileceğiniz bir orta sehpa görünümündedir.

 

Oyun Severlere Özel Masa Modelleri

Oyun severler için özel olarak tasarladığımız bu masa, kenarlarından kaldırıldığında orta bölüm tavla oyun alanı olabilme özelliği taşır. Tavla için gerekli çizim ve renklendirmenin titizlikle hazırlandığı bu tavla masası üzerinde, tavla severler tavla oynarken ayrı bir zevk alacaklar. Çekmece detayı ile modern bir sanat görüntüsü veren masamız birçok kullanım detayı ile müşterilerimizden ilgi görmektedir. Günlük bazda kullanabileceğiniz mini çekmece, kumanda gibi aksesuarlarınız için de iyi bir bölme olabilir. Geniş alanda kullanım sağlayan bu masayı güvenle tercih edebilirsiniz. Her alanda kullanım özelliği ile tasarlanan orta sehpa modellerimiz, birbirinden farklı model ve tasarımlarımız ile ortamlarınıza farklı bir renk katacak.  Tüm modellerimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.