Sol Menüler

Deri Sandalyeler

Deri sandalye modellerinde bir birinden güzel ve uygun fiyatlı sandalye modellerimiz ile evlerinize ve mekanlarınıza şıklık katıyoruz.

Deri Sandalyeler

Deri, birçok alanda hayatımızın vazgeçilmezidir. Birçok marka, deri ürünler ile kendini ön sıralara çıkartır. Millet olarak da deriyi nerde görsek hiç tartışmasız ona sahip olmak isteriz. Deri ile donatılan her ürün,  göz alıcı özelliklere sahip olur. Her alışverişte deri eşyalar ilk tercihlerimiz arasında yer alır.

Bizde bu anlayışı destekleyerek, sandalyelerimizi deri şıklığı ile buluşturduk. Derinin efsanevi görünümünü sandalyenin zarif durusu ile bir bütün haline getirdik.

Ahşap İle Derinin Muhteşem Uyumu

Derinin en güzel kendini gösterdiği malzeme ahşaptır. Birçok nezih mekân ahşap malzeme ve deri kumaştan oluşan mobilyaları tercih etmektedir. Hal böyle iken, her mekânda tercih edilen ürünlerden bir tik daha üste çıkmak için sandalyelerimizi daha farklı modellerde üreten, eşsiz modeller ile hizmet vermek için çalışan bir ekibiz. Derinin hiç bir alanda bizi mahcup etmeyeceğini bildiğimiz için, üstüne şık tasarım fikirlerimizi de katarak son model sandalyelerimizi üretip huzurlarınıza sunduk.

Takım halinde de tercih edebileceğiniz deri sandalye modellerimiz, özel işçilik ile üretilmektedir. Konforundan şüphe duyulmayan bu koltuklar, yaz kış rahatlıkla tercih edilebilir.  Deri ile ahşap kombinasyonu genelde birbirine yakın renkler olduğu için çok tercih edilir. Koyu kahvenin muhteşem uyumu, deri ile birleştiğinde ortaya çok güzel ve kaliteli sandalyeler çıkar. Bu uyum nedeni ile birçok ticari mekânlar bu koltukları tercih etmektedir.

 

Renk Renk Desen Desen Modeller

Derinin birbirinden farklı birçok rengini kullanmanın mümkün olduğu sandalyeler, isteğe göre her renk deri kumaş ile tasarlanabilir. Birbirinden ilgi çekici renkler sandalyeler üzerinde uygulanabilir. Tercihiniz ile hazirlanabilecek sandalyeler, diğer mobilyalarınıza uyum sağlayacak şekilde üretilir. Özel kaplama ürünleri ile koruyucu özellik kazandırdığımız deri sandalye modellerimiz, birçok farklı alanlarda kullanıma sunulmaktadır. Çoklu alımlarınız ile farklı bir format yaratabileceğiniz sandalye modellerimiz ile, dekorlarınızı yeni baştan düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Yeni sandalyelerinizi birçok dekorasyon ürünü ile süsleyerek ortamlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Birbirinden güzel deri sandalye ve mobilya ürünlerimiz için bizi tercih etmenizi öneririz. Tüm ürünlerimizin görselleri sitemiz üzerinden yayınlanmakta olup ürün bilgilerini yine buradan alabilirsiniz.