Sol Menüler

Banket Masa

[caption id="attachment_14699" align="aligncenter" width="250"] Yuvarlak Banket Masa[/caption]

Banket Masa Nedir?

Banket masa modelleri; katlanabilir özellikli, kullanımı kolay ve portatif olan masa modelleridir. Banket masalar özellikle; düğün, organizasyon, lansman, toplantı türü konseptlerde kullanılan masa tipidir. Yuvarlak ve dikdörtgen formlu farklı ebat ve ölçülerde banket masa modellerini sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Dilerseniz isteğe göre farklı ebat ve ölçülerde banket masa modeli siparişi de verebilirsiniz.

Banket Masa Ne Demek?

Kur – kaldır özellikli olması bakımından her tür organizasyonda sıkça tercih edilen banket masa modelleri; kolay ve pratik kullanım imkanı sunan hafif, taşınması kolay, şık ve sağlam tasarımlı modellerdedir.

Yuvarlak Banket Masa

Banket masalar farklı geometrik şekillerde tasarlanmaktadır. Dikdörtgen olarak hazırlanan masaların yanında dilimli veya yuvarlak olarak hazırlanan banket masalarda bulunmaktadır. Bu masa modelleri yan yana eklenen geometrik şekillerin birleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. Banket yuvarlak masa için kullanılacak alanın belirlenmesi ve masanın boyutlarını ne kadar olacağının belirlenmesi doğru tercih yapmanız için gerekli olacaktır. Böylece sizler için kullanım amacınıza uygun masalar hazırlamamız mümkün olacaktır.

Banket Masa Ayağı

Sitemizde sergilenen masa ayakları üretim aşamasında tüm testlerden geçirilerek ve masa tablalarının ağırlık, ebat ve ergonomileri hesaplanarak tasarlanmaktadır. Çarpma riskleri dahi göz önünde bulundurularak oval köşeli masa ayakları tasarlamaktayız. Banket masa ayağı masa tablalarını üzerinde taşıyan kaideler olduğundan sağlam ve kaliteli tasarımlarda olmalıdır. Tasarladığımız masa ayakları, her noktadan desteklidir ve konsepte uygun olarak şık sağlam formlardadır. Masa tablalarını sıkıca kavrayan özelliklerde masa ayaklarımız kaliteli materyallerden paslanmaz ve korozyona karşı mukavemetli dekoratif ürünlerden oluşturulmaktadır.

Banket Masa En Ucuz

Masalar günlük yaşamımızda pek çok işimizin yapılmasında bizim için olmazsa olmaz eşyalar arasında yer almaktadır. Evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız klasik model masaların yanında son zamanlarda çok farklı özelliklere sahip masalar da tasarlanmaktadır. Bunlar arasında banket masa olarak adlandırılan dikdörtgen, yuvarlak, yarım daire, çeyrek daire veya dilim şeklinde hazırlanmış olan ayakları çıkarıp takılabilen portatif masalar bulunmaktadır. Bu modellerde sizin için banket masa en ucuz modellere bistro masa firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Düğün Salonu Masası

Firmamız düğün ve ziyafet masa tasarımları da yapmaktadır. Düğün- balo gibi organizasyonlarda geniş ve kalabalık topluluklara bir arada oturma imkanı sunan büyük ebatlı yuvarlak banket masa modelleri tercih edilmektedir. Düğün salonu masası her ne kadar üzerlerine şık masa örtüleri serilerek dekoratif bir görsel kazandırılsa da sağlam özelliklerde olmalıdır. Düğün organizasyonu ekipmanları konusunda sizlere sergilediğimiz eksiksiz ürünler arasında sağlam materyallerden tasarlanan düğün masaları da yer alıyor. Düğün masalarında çok sayıda kişi için servis, sunum materyali yer alırken, çiçek, ayna-aksesuar gibi dekoratif ürünler de yer almaktadır. Böylelikle masalardaki ağırlık da giderek artmaktadır. Konuklarınızı güven ve rahatlık içinde ağırlayabileceğiniz ergonomik tasarımlı, ferah oturum ve servis imkanı sunan düğün masalarını sayfalarımızdan temin edebilirsiniz. Sağlam masa tablaları ve sağlam ayaklı düğün masaları için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 12 kişilik ya da dilediğiniz oturma sayısındaki kaliteli, şık ve dekoratif düğün masalarına ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Banket Masa Boyutları

Banket masa boyutları kişi ağırlama sayısına oturuma yönelik arz ve talebe göre değişmektedir. Banket masa kategorimize girerek dilediğiniz kişi sayısında yuvarlak ya da dikdörtgen formda ergonomik ve farklı boyutlarda banket masası bulabilirsiniz.

Katlanır Banket Masa Ayağı

Banket masaların ayakları, katlanabilir olması nedeniyle taşınırken hasar görebilir ya da kullanılmaz hale gelebilir. Bunların dışında, var olan banket masalarınız için katlanabilir ayaklar yaptırmak isteyebilirsiniz. Bistromasa.com sizlere katlanır banket masa ayağı alanında da yardımcı olmaktadır. Firmamızda, istediğiniz modellerde masa ayağını seçebilir ve istediğiniz renk ve ölçülerde masa ayağı için sipariş verebilirsiniz.

Banket Masa Üreticileri

Bistromasa.com, Türkiye’nin en güvenilir ve en kaliteli üretimlerini yapan firmalardan birdir. Bu nedenle, banket masa üreticileri arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Bistro masa, sandalye, masa takımları ve banket masa gibi pek alanda hizmet veren firmamızdan uygun fiyat teklifleri almanız ve istediğiniz ölçülerde sipariş vermeniz mümkündür. Siparişleriniz hem yurt içine hem de yurt dışına güvenle ve en kısa sürede teslim edilmektedir.

Sizler de tüm organizasyonlarınız, iç mekân ya da dış mekân dekorasyonlarınız için çeşitli masa modelleri hakkında detaylı bilgi almak, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetin keyfini yaşamak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Katlanır Masa İmalatçıları

Masalar görünüm olarak farklılık göstermesinin yanında bu ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler bakımından da farklılıklar göstermektedir. Masaların bilinen ve en çok kullanılan modelleri arasında katlanır masalar bulunmaktadır. Bu masaların hazırlanmasında ve farklı modellerinin tasarlanmasında firmalar birbiriyle yarışmaktadır. Katlanır masa imalatçıları içerisinde firmamız sizler için en uygun ve en farklı masa modellerini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Dikdörtgen banket masa

Banket masalar genellikle yuvarlak olanlardan tercih edilmektedir. Ancak bu masaların dikdörtgen olan modelleri de mevcuttur. Dikdörtgen banket masa ile organizasyonlarınıza şıklık katın, daha çok kafeler, ev ve çalışma alanlarında tercih edilmektedir. Firmamızdan, bu masa modelleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanabilir ve istediğiniz ölçülerde masa siparişi verebilirsiniz.

Banket Masa Örtüsü

Banket masalar portatif olarak kullanılan ve gerektiğinde katlanıp kaldırılabilen masa modelleridir. Bu masalar kullanılacağı alanda kurulduktan sonra üzerine masayı güzel gösterecek örtüler ile süslenmektedir. Bu masa örtüleri farklı kumaşlardan hazırlanabilmektedir. Kullanılan malzemeler genellikle çabuk kırışmayan ve leke tutmayan ürünler olarak bilinmektedir. Banket masa örtüsü modelleri farklı renk ve desenlerde ve yapılacak programa uygun olacak şekilde seçilmektedir. Masa örtüleri firmamız tarafından genellikle micro polyester ve elastane karışımından veya streç olarak hazırlanmaktadır.

Yuvarlak Cafe Masası

Cafeler, insanlar için her mevsim en popüler noktaları oluştururken cafe masası seçimi de önemli bir konudur. Ergonomik tasarımlı ve şık görsele sahip olan cafe masaları ise konuklarını en iyi şekilde ağırlamak isteyen cafe sahiplerinin odak noktasına dönüşüyor. Sayfalarımıza gelerek; dilediğiniz renklerde katlanabilir özellikli cafe masa türleri bulabileceğiniz gibi sabit tabla ve ayaktan oluşan şık ve dekoratif ürünlere de rastlayacaksınız. Mdf, bambu ya da üzeri dijital baskılara sahip farklı resim baskılı orijinal masalar, cafe dekorasyonunuza renk ve ahenk katacak en güzel ürünlerdendir. Dilerseniz çoklu sipariş vererek istediğiniz dijital baskıyı yaptırabilirsiniz. Delikli özelliklere sahip, yağmur suyunu ve nemi üzerinde tutmayan ya da düz yüzeyli resim baskılı masa modellerimizi; İç ve dış mekanlarda, restorant, cafe, havuz kenarı, sahil tarzı tüm mekanlarda kullanabilirsiniz.

Banket Masa Düzeni

Düğün, nişan, balo ya da bunlar gibi kalabalık ve büyük organizasyonlarda, misafirlerin hangi düzene göre oturacağı çok iyi ayarlanmalıdır. Özellikle yemekli olan organizasyonlar için misafirlerin rahat etmesi ve tüm organizasyonu rahat seyretmesi açısından masa düzeninin önemi büyüktür. Bu tür büyük organizasyonlarda salonun dolu dolu görünmesi ve organizasyonun rahat geçmesi için genellikle banket masa düzeni tercih edilir. Bu masa düzeninde, banket masaların yani yuvarlak görünümde olan masaların etrafına misafirlerin oturması sağlanır. Bu masalar 6-8 kişiliktir. Banket masa düzeninin kurulmuş olduğu organizasyonlarda hem açık büfe hem set menüler için servis kolaylığı da sağlanacaktır.

İkinci El Banket Masa Bulabilirmiyim?

Banket masalar evlerde, ofislerde ya da çeşitli organizasyonlarda çok amaçlı olarak kullanılabilen masalardır. Bu masalar, hafif ve katlanabilir olması açısından tercih edilmektedir. Oldukça kolay taşınabilen bu masaların ikinci ellerini bulmanız biraz zor olabilir.

İkinci el banket masa bulabilir miyim? Bistromasa.com, ikinci el banket masa için sizlere yardımcı olabilecek, hatta sıfır alımlarınız için de özel indirimler yapabilecek olan bir firmadır. Banket masa ve bistro masa modellerinde oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Firmamızdan aynı zamanda, istediğiniz model ve renkte masa üretim yaptırabilirsiniz.

Ucuz Bistro Masa

Büyük mekanlarda ve kalabalık davetlerde evlerimizde kullandığımız boyutlardan çok büyük olan özel tasarım masalar kullanılmaktadır. Bu masalar teknik özellikler olarak özel olarak hazırlanmaktadır. Ayakları çıkarılabilen ve monte edildiğinde de çok büyük bir masa haline gelebilen bu masalara ucuz bistro masa olarak ulaşabilirsiniz. Bu model masaları özellikle büyük salonlarda ve fuarlarda kurulmak üzere hazırlanmakta ve sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Banket masa modelimiz evlerde ve diğer mekanlarda çok amaçlı olarak tercih edilip kullanılmaktadır.

Fonksiyonel olan banket masalar hafif olması ve kolay katlanabilir olması yönü ile oldukça tercih edilen masalarımız arasında yer almaktadır. Banket masa modellerimiz küçük ofislerde iş yerlerinde toplantı masaları olarak da tercih edilmektedir.

Banket masa modellerimiz yuvarlak, kare, diktörtgen ve özel ölçülerde imalatı yapılmaktadır, standar ölçüleri ve banket masa fiyatlarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.