Sol Menüler

Bistro Masa Ayağı

[caption id="attachment_15516" align="aligncenter" width="250"]Helen Alüminyum Bistro Masa Ayağı Fiyatlari Helen Alüminyum Bistro Masa Ayağı Fiyatlari[/caption]

Bistro Masa Ayağı

Masa ayağı seçilirken masa ayağının yapısını oluşturan madde özenle seçilmelidir. Bistro masa ayağı alüminyum olduğu takdirde hem güzel bir görünüşü hem de uzun süre dayanıklı kullanım ömrü olur. Alüminyum yumuşak, hafif bir metaldir. Ağırlığı çelik veya bakırın çok altında olmasına rağmen dayanıklı bir yapısı vardır. Alüminyumdan yapılan bistro ayakları kullanıldığı takdirde bu masalar, kullanım alanlarındaki ilgili çalışanlar tarafından kolaylıkla kaldırılıp taşınabilir veya düzenlenebilir. Kısacası alüminyumdan yapılan masa ayakları bistrolara kullanım kolaylığı sağlaması açısından çok avantajlıdır.

Bistro Masa Ayağı Alüminyum

Genellikle kafeterya, lokanta, bar, disko, fuar ve organizasyonlarda kullanılan yüksek masalara bistro denir. Bu tür mekânlar için bistroların kullanışlı ve kaliteli olması çok önemlidir. Yaygın kullanım alanı olan bistroların, sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi gerekir. Özellikle bistro masa ayakları, bistronun görünüşünü etkileyen en önemli parçadır. Alüminyum bistro masa ayağı dış mekan kullamına uygun olarak üretilen paslanmaz modeldir.

Katlanır Bistro Masa Ayağı

Dekoratif masa ayakları günümüzde çok tercih edilen bir ürün halini almıştır. Biz de çeşit çeşit güzel masa ayağı modelleriyle hizmet veriyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesine ve gösterişine önem verirken kullanışlı olması da dikkat ettiğimiz bir husustur. Bu nedenle katlanır bistro masa ayağı en çok tercih edilen ve tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vererek kolaylık sağlayan ürünlerin başında gelmektedir.

Katlanabilir ve portatif olması ürünün önemli özelliklerinden bir tanesidir. Masa ayağı, bu özelliğiyle dar alanlarda fazla yer tutmadan kullanılmaktadır. İşi bittiği zaman katlanır ayağıyla rahatlıkla kaldırılıp yeniden kullanılana kadar bir köşede bekleyebilir. Müşterilerimizin gereksinimleri ve talepleri doğrultusunda ürettiğimiz ürünleri en iyi haliyle sunuyoruz. Firmamız ürün ile ilgili gerekli bilgiyi sağlayan hizmetler de vermektedir.

Paslanmaz Döküm Bistro Masa Ayağı

Ürün gövdesinde kullandığımız özel metal borular ile ürününüz paslanmaktan kurtuluyor. Bu sayede sürekli paslanan metaller gibi uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.Tozlandığı zaman ise yaş bir bez parçası ile kolayca temizleyebiliyorsunuz. Ürünler ile birlikte gelen kullanım kılavuzunda daha ayrıntılı bir biçimde anlatıyoruz. Tahta gövdelerimizde ise ürünlerimiz darbelere karşı son derece dayanıklı oluyor.
Masa ayakları farklı modeller olarak tasarlanmaktadır. Tek olarak bistro masa olarak tasarlanan paslanmaz döküm bistro masa ayağı modellerinin yanında dörtlü masa ayağı tasarımları da bulunmaktadır.

Bizler için müşteri memnuniyeti en ön sırada yer alıyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimiz için 2 yıl paslanmaz ve uzun süreli kullanım garantisini verdiğimiz bu ürün de herhangi bir sorun yaşarsanız anında değiştirme fırsatınız oluyor. Sizler de en yakın şubemizden veya internet sitesinden bizlerle iletişime geçebilir, tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bistro Masa Ayağı Alüminyum Üretimi

Bistronun estetik görünümlü, sağlam ve dayanıklı olması için bistro ayağı üreten firmaların titizlik ile seçilmesi gereklidir.En önemlisi de üretici firmanın güvenilir ve bu alanda tecrübeli olmasına bakılmalıdır. Firmamız bu alanda uluslararası standartlarda bistro masa ayağı üretimi yapmaktadır.Firmamız bistro masa ayağı üreticileri arasında kaliteli ve güvenli ticareti ilke edinmiş firmalardan birisidir. Firmamız, müşterilerine bistro masa ayakları için ürün çeşitliliği sunmaktadır.Detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçip ürün çeşitlilikleri ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.