Sol Menüler

Eskitme Masa

Eskitme masa sandalye modellerinde zengin ürün çeşidi ve uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 

Eskitme Masa

Eskitme masa modelleri, ev dekorasyonlarında son dönemlerde, hızla yaygınlaşmaktadır. Bu konuda, bazı felsefe akımlarının da etkisi büyüktür. Yaşanılan olayların, eşyalara kattığı anlam ve duygusal bakış açısı mobilyalara da ayrı anlam katmaktadır. Ayrıca, genç kesim ve modern tasarımlardan hoşlananlar için tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Eskitme eşyalar, evin ruhunu oluşturan en önemli detaylardır. Bunların arasında, eskitme masalar ayrı bir yer tutacaktır. Birçok mobilya mağazası eskitme masa tasarımlarında, farklı model sunumları ile öne çıkmaktadır.

 

Eskitme Masa İle Öne Çıkan Farklı Dekorasyon Stilleri

Eskitme masa modelleri, evde farklı ve dinamik bir ruh oluşturan mobilya çeşitlerindendir. Pek çok kişi hobi olarak, klasik eşyalarını eskitme boyama yöntemleri ile dekore etmektedir. Mobilyalar içerisinde en çok masalarda uygulanan eskitme boyama yöntemleri, evin havasını bir anda değiştirecektir. Günümüzde artan talebe bağlı olarak, çok sayıda mobilya mağazası, eskitme, ahşap görünümlü masa tasarımlarına yönelmiştir. Bunda en önemli etken, insanların doğaya özlemidir. Ahşap görünümlü mobilyalar, şehirlerde tabiat özlemi çeken insanlara, ayrı bir huzur verecektir. Gerek yuvarlak gerekse dikdörtgen masalarda, bazı stillerde budak halkaları öne çıkar. Kimi modellerde ham ağaç kullanımı da tercih edilmektedir.

 

Eskitme Masa Tasarımları İle Yaşanılan Ortama Sunulan Şıklık

Eskitme masa tasarımları, yaşanılan ortama farklı bir tarz ve şıklık sunacaktır. Ayrıca, dekorasyonu tamamlayacak objeler ile masanın güzelliği daha da ortaya çıkacaktır. Doğal taş ve ağaç tasarımlı obje kullanımı, masanın eskitme boyasını ortaya çıkaracaktır. Eskitme masalarda, masa örtüsüne gereksinim duyulmaz. Masanın güzelliğini ortaya çıkaracak, halat örgü tasarımlı ufak detaylar, çok şık sunumlar olacaktır.

Eskitme Masa Modellerinde Çok Fonksiyonlu Kullanım

Eskitme masa modellerinde, çok fonksiyonlu kullanım söz konusudur. Büyük yemek masası özelliğinde eskitme masalar bulunduğu gibi, orta sehpası olarak ta kullanılan modelleri bulunur. Bu modeller de fiskos tarzı şık sehpalar, göze çarpar. Orta masalarında ise, eve ayrı bir modern hava katılmış olur. Yemek masalarında, ahşap görünümlü, rustik, masif modellerde, eskitme yoluna gidilerek farklı bir şıklık elde edilir. Ahşap, beyaz ve gri tonlarında eskitme masa modelleri beğeni toplayacak türden tasarımlardır.