Sol Menüler

Dış Mekan Sandalye

Dış mekan sandalye modellerinde zengin ürün çeşidi ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Dış mekanda tercih edilen sandalyeler, konsept açısından önem taşır. Balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra bahçe tarzı cafelerde ve konaklama bölgelerinde de dış mekân sandalye modelleri tercih edilir. Bu sandalyeler kullanım bölgelerine göre farklı olarak tasarlanır ve kaliteli olarak üretilir. Dış alanlarda kullanılacağı için kalite oldukça önemlidir. Her türlü hava koşuluna karşı sağlam yapıya sahip olması gerekmektedir. Dış mekân sandalyeleri konusunda, tarzınızı yansıtan sandalye çeşitlerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Farklı renk ve model seçeneklerimiz ile her türlü dış mekâna uyum sağlayabilecek sandalyeler üretiyoruz. Her biri farklı bir tasarıma sahip bu sandalyeler, farklı renk çeşitleri ve birbirinden farklı tarzları ile müşterilerimizin ilgisini çekmeye devam etmektedir.

İstenilen Sayıda Sandalye Tasarımları

Tekli kullanımın yanı sıra çoklu kullanım için de uygun olan dış mekân sandalyelerimiz belirli adetler halinde satın alınarak şık bir takım elde edilebilir. Sitemiz üzerinden masa ve sandalye modellerini farklı tarzda beğenerek iki farklı üründen bir takım oluşturabilmeniz mümkündür. Bu şekilde istediğiniz farklı modelleri beğenerek kendi evinizin bahçe mobilyasını kendi zevkinize göre tasarlayabilir ve takım olarak kullanabilirsiniz.  Dış mekân sandalyelerinde sunulan birçok çeşit arasında, rattan sandalye modellerimiz dikkat çeker. Birden fazla renk seçeneği sunan bu modeller, birbirinden farklı tarzlarda olmaları nedeni ile ilgi görmektedir. Süt kahve tonlarının ağırlıkla tercih edildiği bu modeller, konulduğu her alana farklı bir hava katmaktadır.

Mevsim Şartlarına Dayanıklı Dış Mekan Sandalye Modelleri

Özenle üretilen ve ince işçilik ile üretimi tamamlanan bu sandalyeler,  her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Ahşap modellerin yanı sıra, demir ayaklı sandalye modelleri de dış mekân şartlarına dayanıklı yapısından dolayı oldukça ilgi görmektedir. Firmamız sandalye konusunda müşterilerimizin her türlü isteklerine cevap verebilmektedir. Müşterinin ne istediğini bilerek üretim yapan çalışma ekiplerimiz, birbirinden farklı sandalyeler ile hangi ortama hangi tasarımın gideceğini iyi bildiğinden bu doğrultuda üretim yapar. Satış sonrası hizmet anlayışımız ile de her türlü müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Ev veya mekân için ihtiyacınız olan bütün sandalye modellerini bulabileceğiniz bir mobilya hizmeti sunuyoruz. Sizlerde her türlü sandalye ve mobilya ihtiyacınız için bizleri tercih ederek, ortamlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.