Sol Menüler

Bistro Masa

[caption id="attachment_14413" align="aligncenter" width="250"] Ucuz Bistro Masa[/caption]

Bistro Masa Nedemek? Nedir?

Bistro kelimesi günlük yaşamımızda pek çok karşımıza çıkan bir kelime olarak bilinmektedir. Bistro kelimesi Paris kafe ve barlarına verilen isimdir. Bistro kelimesi bu yüzden pek çok yerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Bistro kelimesini sık duyduğumuz yerlerin başında ise işletmeler gelmektedir. İşletmelerde özellikle kafe ve restoran gibi alanlarda oldukça fazla şekilde karşımıza çıkan bistro kelimesinin kökeni Fransa’ya dayanır. Bistrol kelimesi cafe ve pub gibi alanlar bistro olarak bilinmektedir. Ancak bunların aralarında ciddi şekilde farklar vardır, çünkü bistro kelimesi Türk Dil Kurumu’na göre alkol tüketimi yapılan ve yemek yenilebilen, kahve içilen alanları kapsamaktadır. Bizler de bu alanda bistro kelimesine uygun şekilde özel tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Bistro masa modellerimiz ile rengarenk ve farklı bir işletmeye sahip olabileceksiniz. Farklı renk ve dokuların yer aldığı masaların yanı sıra müşterilerimiz için özel üretim ürünler de yapabilmekteyiz. Sizler de bu özel ürünlerden faydalanmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek talep ettiğiniz ürünler konusunda bilgi vermelisiniz.

Bistro Masa firmasının resmi sitesinden indirimli fiyatlar ve yüzlerce model seçenekleri ile sizlerle! Hemen satın almak için sitemizi ziyaret ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer almayan bistro masa modelleri veya özel siparişleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak Bistro Masa

Farklı masa türleri farklı mekanlarda kullanılmaktadır. Restoranların ve kafe gibi alanların en çok tercih ettikleri masa ve sandalye ürünleri aynı zamanda bu firmanın dekorasyonuna da büyük etki etmektedir.  Doğru şekilde seçilen masalar bu yüzden daha fazla müşteri potansiyelini yakalamak adına büyük etki ortaya koymaktadır, yuvarlak bistro masa en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bizler bu alanda sizlere en doğru hizmeti sunmak adına imal ettiğimiz en özel ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Birbirinden farklı ve geniş bir ürün yelpazesi ile en doğru hizmeti sizlerle buluşturmak için çalışmaktayız.

Katlanır Bistro Masa

Bistro masa modelleri arasında yer alan uygun fiyatlı katlanabilir bistro masa, modeli yerden tasarruf etmek isteyen portatif kurulum sorunu olmayan genellikle bistro masa kiralama işi yapan firmalar için söküp takma işlemlerine gerek bırakmayan katlanır bistro masa tercih edilmektedir.

Kare Bistro Masa

Cafe, bar, disco, bahçe, havuz kenarı iç ve dış mekan kullanımına uygun olarak üretilmekte olan masalarımız içerisinde yer alan kare bistro masa modelimiz standart olarak 60×60 ve 70×70 cm olarak imalatı yapılmaktadır. İsteğinize göre özel sipariş verildiği takdirde sizin ölçülerinize göre üretim yapılmaktadır.

Cam Bistro Masa

Fuar, organizasyon, davet, etkinlik ve açılışlarda tercih edilen cam bistro masa modelimiz standart ölçüşü 60 cm çapındadır, isteğe bağlı olarak ayak kısmı krom, üst kısmı damperli yada dampersiz, şeffaf yada siyah renkli cam montaj yapılarak üretilerek, kullanıma sunulur.

Bistro Masa Ölçüleri

Bistro masalar genel olarak belli bir yüksekliğe sahiptir bistro masa ölçüleri 108-110 cm arasıdır. Standart üretimde belli kalıplara bağlı kalarak üretim yapılırken müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda bu ölçülerde değişiklik olabilmektedir. Ancak pek çok müşteri bu konuda kesin bir talepte bulunmamaktadır, yani bizler bu konuda mutlak bir standartlara bağlı kalarak üretim yapmaktayız. Kokteyl organizasyonları için talebin fazla olduğu bistro masalar hem yuvarlak hem de kare gibi farklı yüzey şekillerinde yer alabilmektedir. Bu tercihler farklı şekillerde de üretilebilmektedir. Müşteri taleplerine göre esnek olarak bu değerler değişebilmektedir.

Bistro masa örtüsü 

İstemiş olduğunuz özel ölçülerde yada bizdeki masa ölçülerine göre üretimi yapılan masa örtüsü modellerimiz streç bistro masa örtüsü ve aşağı doğru sallanan serpme model olarak ikiye ayrılmıştır. Streç bistro masa örtüleri fuar, açılış ve organizasyon firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Toptan Bistro Masa Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen bar masası modellerimiz kullanılan malzemeye, tabla kısmı özellikleri ve ayak kısmı ağırlık veya modellerine göre değişkenlik göstermektedir. İmalattan  satış yapmakta olan firmamız toptan bistro masa fiyatları konusunda uzman ve tecrübesiyle size uygun kokteyl masası seçiminde yardımcı olacaktır. İsterseniz iletişim bölümünden yada info@bistromasa.com mail adresimiz üzerinden yada 05466973993 whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.