Sol Menüler

Ahşap Tabure

Ahşap tabureler, her alana her dizayna uyum sağlayan dekorasyon parçalarıdır. Hafif yapısı ile birçok kez tercih sebebi olmaktadır. Küçük bir alan içine yerleştirilecek ahşap tabure, hem dekorasyonu tamamlayacak, hem de ihtiyaç durumunda kullanılması mümkün olacaktır. Ahşap ayaklar üzerine yumuşak kumaşlardan püf eklenmesi ile üretilen ahşap tabureler, hafif yapıları ile oldukça kullanışlıdır. Her yaştan bireyin rahatlıkta taşıyabileceği tabureler, mekân içerisinde rahat bir kullanım arz eder. Kumaşların sahip olduğu yumuşak ve kaliteli özellikler, tabureyi daha da kaliteli bir hale getirmektedir.

Ahşap Tabure Renk Seçenekleri

Renk seçeneğinin mevcut olduğu ahşap tabureler, tamamen ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanmaktadır. Krem, kahve gibi kumaşlar, en çok tercih edilen ana renklerdir. Bu renk tonlarının ahşap mobilya ile de uygun olması nedeni ile sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Birçok farklı isletme, farklılık katmak amacı ile mekânlarında ahşap tabure kullanımına yer verir. Az yer kaplaması nedeni ile daha çok kullanım imkânı sunan tabureler, otantik bir görünüm nedeni ile de sıkça tercih sebebi olur. Farklı mekânların her zaman daha çok ilgi çekici nitelikte olması, bu mekânlara fazla müşteri çekilebileceği algısı yaratır. Bu nedenle farklı tasarımlar için ahşap tabureler tercih edilerek mekânın hoş bir havaya sahip olması sağlanmaktadır.

Kumaş Detaylı Tabureler

Kumaş eklentisi ile rahat bir kullanım sunan tabureleri birden farklı tarza uygun olarak üretebiliyoruz. Çağa ayak uydurarak, tamamen sizlerin beğenisini alabilecek tarzlarda ahşap tabureler üretiyoruz. Üçayaklı ahşap modeller ve kare tabure modellerimiz ile müşterilerimize farklı tasarımlar sunuyoruz. Komple ahşap tasarımların da yer aldığı ahşap tabure modellerimizi, sizlerin isteklerine bağlı olarak da şekillendirebiliyoruz. Kullanacağınız mekânın özelliklerine uygun modellerde tabureleri üretmek için özenle çalışıyoruz.  Tarzınıza uygun masalar ile de takım yapabileceğiniz ahşap tabure modellerimiz ile her geçen gün ürün ağımızı genişletmek için elimizden geleni en iyisini yapıyoruz. Kaliteyi uygun fiyata satın almanıza imkân sunan ürünlerimiz ile sizlerde mekânlarınıza olduğundan farklı bir hava katabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve garantili hizmet şartlarımızdan sizde faydalanabilirsiniz.