Sol Menüler

Metal Tabureler

Metal ayaklı tabure modellerinde uygun fiyat güvencesi ve zengin ürün çeşidi ile hizmet veriyoruz.

Metal Tabure

Tabureler günlük hayatımızın bir parçasıdır. Günümüzde yerini sandalyeler almış olsa da yine de tabure kullanımı oldukça yaygındır. Geçmiş dönem insanları eski alışkanlıklarına bağlı kalarak tabure kullanımına devam etmektedir. Evlerde annelerimizin sürekli üstüne basarak yükseklere ulaşmaya çalıştığı tabureler, çok eski zamanlardan günümüze gelen mobilya parçalarındandır. Değişen nesil ile tabureler de artık oldukça farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Sade ve basit taburelerin yerine, oldukça tarz modeller ile tabureler de modaya ayak uydurmaya devam etmektedir.

Üretimi oldukça kolay olan tabureler, özel imalat gerektirir. Küçük mobilyalar olması nedeni ile, titizlik ile üretilmelidir. Sandalyeye nazaran daha kısa görünümde olmalarına rağmen, oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Boyları Ayarlanabilir Tabure Modelleri

Taburelerde boyları ayarlanabilir olarak üretmekteyiz. Bu sayede her boyda kullanım imkânı sunuyoruz. Boy ayarlama özelliği sayesinde tabureler çok farklı şekillerde kullanabiliyorsunuz. Modern ve metal modellerimiz ise evlerinize en uygun şekilde uyum sağlamak için üretiliyor. Birbirinden farklı malzeme kullanımı ile ahşap dekorasyonunuz için uygun değilse bile, metal mutlaka mobilyalarınıza uyum sağlıyor. Bu sayede tarza uygun olan tabureyi kısa sürede bulmak mümkün oluyor.

Yatak odalarında da sıklıkla kullanılan tabureler, makyaj seven bayanların evlerinde olmazsa olmaz bir ürün konumundadır. Uygun renk ve modellerde tercih edilen tabureler, rahatlıkla kullanılabilmektedir. Günlük kullanıma oldukça uygun olan bu tasarımlar renk renk ve desen desen üretilebilmektedir. Puf kısmında kullanılan kumaşlar, tabureye farklı bir hava katar. Kullanılan her farklı kumaş, taburenin bir başka modele sahip olmasını sağlar. Bu şekilde her müşterinin beğenebileceği tabure modelleri üretilebilmektedir.

Metal Tabure Model Çeşitleri

Metal tabureler, kaliteli aksamları ile ön plana çıkar. Ayakların metalden üretilmesi, taburenin oldukça fazla düzeydeki ağırlıkları bile rahatlıkla taşımasını sağlar. Bu nedenle en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Üretim bölümüzün, titiz çalışmaları kalite alanında bir adım öne çıkmamıza sebep olmaktadır. Özenle çalışan üretim ve imalat bölümümüz, kaliteden ödün vermeyecek şekilde birçok metal ve normal taburenin üretimini yapmaktadır. Tabure çeşitlerimizi incelemek için dilerseniz model çeşitlerimizden yararlanabilir ve ürünlerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.