Sol Menüler

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize ürünler ve siparişleriniz için yazabilirsiniz.
👋Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Bar Masası

[caption id="attachment_15254" align="aligncenter" width="250"]blank Dış Mekan Alüminyum Bar Masası Krem Renk[/caption]

Yuvarlak Bar Masası

Bistro masa olarak da adlandırılan bar masasının diğer masalardan ayıran en büyük özelliği boyunun daha yüksek oluşudur. Görünüş ve kullanım olarak kendine has bir tarzı olan bu masaları, kullanım alanına göre, cam ferbalit, paslanmaz çelik, plastik gibi maddelerden üretmekteyiz.
Genellikle, Yuvarlak Bar Masası, açık hava düğünleri, kokteyl, cafeterya, cafelerde, gece kulübü bar gibi eğlence yerlerinde, otel lobilerinde ve isteğe göre stüdyo dairelerde tercih edilmektedir. İhtiyaca göre, firmamızda istenilen ölçü ve renklerde yuvarlak bar masası bulmanız mümkündür.

Katlanır, Portatif Bar Masası

Hayatımızı kullandığımız eşyalarla kolaylaştırmak gerekir. Özellikle küçük mekanlarda eşyalar çok yer kaplamayacak boyutlarda olması yaşam alanını genişletir. Bizde sizlere hayatınızı ve güzel anlarınızı kolaylaştırabilmek için  Katlanır, Portatif Bar Masası çeşitleri ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve keyifli anlara ortak olmak bizi mutlu edecektir. Beğeneninize sunduğumuz birbirinden farklı renk ve modellerle ihtiyaçlarınızı karşılamayı diliyoruz. Sağlam, estetik ve pratik kullanımı ile ürünlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Uzun Bar Masası

Masalar herkesin zevki ve kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Bu unsur birde özel günlerinize ait organizasyonlarla birleşince işin boyutu değişmektedir. Bu konuda ise uzun bar masası kullanım açısından da kolaylığı temsil etmektedir. Fazla yer kaplayan eşyalar adına masada yer ayırmanız adına serbestlik sunmaya devam etmektedir. Bu durumda da sunulan hizmet kalitesi bir hayli artmış durumdadır.

Bar Masası Modelleri

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin, ihtiyaca binaen olması bizim için önemli. Görsel olarak tatmin edici ve bir o kadarda sağlam ve dayanıklı ürünlerle hizmet vermekteyiz. İstediğiniz boyutlarda, farklı tasarımlarla, metal ya da ahşap olmak üzere  Bar Masası Modelleri konusunda iddia olduğumuzu belirtmek isteriz. İster evinizde, ister iş yerinizde kullanmak amaçlı olsun her ürünümüzün sizleri tatmin edecek özelliklere ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış olduğunu göreceksiniz.

Bar Masası Yüksekliği

Yuvarlak bar masalarında yükseklik 95 cm’den 115-120 cm ye kadar ulaşabilir. Ancak daha farklı amaç için üretilen ve kare, dikdörtgen, oval olan Bar Masası Yüksekliği farklılık gösterir. Burada eni, boyu kullanım alanına göre belirlenen masanın en az 90 cm yükseklikte olması gerekir. Ancak, yine müşterinin isteği doğrultusunda belirlenecek yükseklikte bar masası üretmekteyiz.

Bar Masası Nereden Alınır?

Masa üretimi adına birçok seçenek yer almaktadır. Bu konuda tercih her zaman müşterinin inisiyatifine kalmıştır. Seçim aşamasında bir modelden yola çıkılarak da masaların özel üretimi yapılabilmektedir. Bar masası nereden alınır? İle ilgili de böylelikle tercihler kişisel olarak değişkenlik göstermektedir. Özel üretimin yanı sıra sunulan bir modeli direkt olarak almış olma arasında fark elbette olacaktır.

 Bar Masası Fiyat

Her ürün üretilirken kullanılan malzemelerden dolayı fiyat açısından farklılık göstermesi oldukça doğaldır. Boyutları, ana maddesi, kullanılan renklendiriciler v.b. Biz firma olarak satışını yaptığımız ürünlerin fiyatlarının sizleri yormayacağını biliyoruz. Bar Masası Fiyat seçenekleri arasında sizi memnun edecek bir ürünümüz mutlaka vardır. Farklı fiyat seçenekleri sunan firmamız, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir.

 

Masif Bar Masası

Genellikle el yapımı olan bu masaların üretimi anında da büyük hassasiyetle çalışıldığı ortadadır. Özel ölçülerle üretimin yapılabildiği masalar son günlerin en moda tercihi arasında yer almaktadır. Masif bar masası üzerinde sunulan tüm seçeneklerde bu bağlamda etkileyici olmaktadır. Yapım aşamasında kullanılan malzemeler de kalite ile birleşince işler daha farklı bir boyut kazanmaktadır.

Dolaplı Bar Masası

Kullanım alanı oldukça geniş olan bar masaları özellikle küçük dairelerde az yer kaplaması nedeniyle tercih edilir. Yemek masası olarak da kullanılan masalarda dolap ayrıntısı olması, dağınıklığın giderilmesi ve alanı genişletme açısından önemlidir. Genellikle Dolaplı Bar Masası, stüdyo dairelerde ve yemekli organizasyonlarda pratiklik ve çok amaçlı kullanım açısından tercih sebebidir. Bu tarz bar masası arayanlar için, firmamızı aramanız yeterlidir.

70×70 Cafe Masası

Özellikle stüdyo dairelerin mutfaklarında ve balkonlarda kullanılan 70×70 Cafe Masası, yer kaplamaz. Ayrıca, katlanılabilen modeller kişilere daha fazla alan bıraktığı ve katlandığı zaman tablanın düşmesini önleyici kilit sistemi mevcut olduğu için tercih edilir. İsmi cafe masası olsa da kullanım alanı geniş olan bu tarz masaların dış yüzeyi genellikle mutfak için ahşap ya da balkon modellerinde plastik olarak üretilmektedir. Şıklığı ve dayanıklılığı bir arada yaşamak isteyenler için, müşteri beğenisine sunduğumuz ürünlerimiz görmeye değer.

Penyez Sandalye

Deri ve sünger kaplı oturma ve sırt bölgesi, metal iskelet ve ayakları olan Penyez Sandalye; özellikle balkon ve bahçelerde en fazla tercih edilen modeldir. Oturumu rahat olduğu kadar kolay yıpranmayan ve paslanmayan ürünlerimiz uzun ömürlüdür.
Tellerin bükülmesi ile oluşturulan bu sandalyeler, şık duruşu ile bulunduğu ortama ayrı bir hava katmaktadır. Her renk ve kumaşta sırt ile oturma bölgesi kaplanabilen tarz sandalyelerimiz, firmamızda uygun fiyat avantajıyla hizmetinizdedir.

 Thonet Sandalye

Bu sandalyelerin hikayesi çok öncelere dayanmaktadır. Alman asıllı bir marangoz ve aynı zamanda da mucit olan Michael Thonet tarafından keşfedilmiştir. Şekli itibari ile de sunulan seçenekleri değişkenlik göstermektedir. Bu bağlamda da kaliteden de fire verilmeden üretim yapılmaktadır. Thonet sandalye kullanımı açısından da son günlerde çoğu mekanlarda yer almaktadır. Geniş arka kısmı ile yaslanılan bölgede sağlamış olduğu konfor üzerine kaliteden de ödün vermeyen malzemeler kullanılmaktadır.

 Monoblok Sandalye

Sandalye modelleri olarak da birçok unsur göz önünde bulundurularak kategoriler yer almaktadır. Bunların arasında ise kalite ile rahatlığın bir arada yer aldığı modeller göze çarpmaktadır. Monoblok sandalye seçenekleri de bu bağlamda farklılık göstermektedir. Bu sandalyeler genellikle mutfak için kullanılmaktadır. Demir ayaklı olmasının yanı sıra özel olarak üretimde yapılabilmektedir. Üretimi yapılan renk ve modelleri ile de bahçe masalarına ayrı bir hava katmaya devam etmektedir.

Kapitone Sandalye

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ve bir o kadarda estetik, modern, şık tasarımlarıyla gittikçe daha çok tercih edilen Kapitone Sandalye modelleri evinizin havasını değiştirecek mobilyalar. Evinizde bulunan diğer mobilyalarla uyumunu rahatlıkla sağlayabileceğiniz, her renkte ve tasarımda olan bu ürünlerle, istediğiniz modern bir havayı yakalamanız için birbirinden farklı şık modellerle evinizi değiştirmenize yardımcı oluyoruz.

Ahşap Tabure

Yer kaplamayan ve oldukça kullanışlı olan tabureler günlük hayatta, cafelerde, okullarda ve evlerde tercih edilen bir ürün. Günümüzde alışık olduğumuz tabure konseptinin çok ötesinde çeşitlerle hizmet vermekteyiz. Farklı tasarımların mevcut olduğu, uzun, kısa, minderli, doğal  Ahşap Tabure seçenekleri sunan firmamız ürünlerinde sağlamlığı ön planda tutmaktadır. Birçok rengin kullanıldığı, cıvıl cıvıl taburelerde bulmanız mümkün. Taşınması ve kullanımı kolay bir ürün olduğundan her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.