Sol Menüler

Berjer Koltuk

Berjer Koltuk

Günlük yaşamımıza konfor katan, odalarımızı renklendiren ve farklı dekorasyon yapmamıza olanak sağlayan berjer koltuk modelleri farklı renkleri ile yaşam alanlarımıza hareket kazandırmaktadır. Piyasada farklı renk ve modellerde yer alan bu koltuklar aynı zamanda rahatına düşkün olan kişilerin bir numaralı tercihleri arasındadır. İster şık bir cafe dekorasyonunda, isterseniz de evinizin en özel alanlarında değerlendirebileceğiniz bu koltuk modelleri ergonomik tasarımın yanı sıra şık görünüşleriyle adeta kendini göstermektedir. Dekorasyon yaparken bütünlüğe önem veren, masasından koltuğuna kadar tüm detayları büyük bir özenle hazırlayan işletme sahipleri bu koltukları diledikleri renkler ile kaplatabilmektedir. İstek üzerine rengarenk farklı renklerle karşınıza çıkacak olan bu koltuklar sizlere farklı yaşam alanları sunacaktır.

Berjer Koltuk ile Stil ve Dekorasyon

Berjer koltuklar farklı stil ve tarzların yansıması ve ortaya çıkışı olarak bilinen koltuk türleridir. Dolayısıyla bu koltuklarda birbirinden farklı tasarımlar, modern çizgiler ve yaşamınıza farklı heyecan katacak olan en özel dokunuşları bulmak mümkündür. Berjer koltukların ülkemizdeki tarihine bir göz atmak gerekirse; daha çok 20 yy başlarında kullanılmaya başlayan bu koltuk modelinin Avrupa tarihi ise çok daha eskidir. Avrupa’dan esinlenerek ortaya çıkan bu özel koltuk modeli günümüzde neredeyse tüm cafe ve restoranlarda tercih edilmektedir. İşletme sahipleri kendi zevklerine ve cafe konseptine uygun olarak diledikleri renklerde bu ürünleri satın alabilmektedirler. Böylece işletme içinde renkler uyumlu şekilde olmaktadır. Renk uyumu dekorasyonun da bir parçasıdır. Doğru renk seçimi insanların psikolojileri üzerinde büyük ölçüde etkili olacaktır.

Cafe Berjer Koltuk Modelleri

Dekorasyon yaparken neyi esas aldığınız ve neyin üzerinden dekorasyonunu tamamladığınız büyük ölçüde önemlidir. Farklı dekorasyonlar yapmak, farklılıkların peşinden koşmak ve içinizdeki kişiyi özgür bırakmak size büyük kazanımlar sağlayabilir. Cafe Berjer koltuk modelleri de günümüzde biraz vintage biraz da retro havasının yanı sıra modern çizgileri ile her zaman konforlu koltuk modelleri arasında yer almaktadır. 20. yy yansımalarını üzerinde bulunduran bu özel koltuk sizlere yaşam alanlarınızda ve işletmelerinizde farklılıklar sunacağından, dekorasyonunuzu tamamlayacağından emin olabilirsiniz. Bizler de sizlerin bu taleplerine yetişebilmek, en doğru hizmeti sizlere sağlayabilmek için berjer koltuk modellerini sizlerle buluşturuyoruz.