Sol Menüler

//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize ürünler ve siparişleriniz için yazabilirsiniz.
👋Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Kahve Masası

Kahve Masası

Bizler Bistro Masa olarak insani değerleri öncelik edindiğimiz bir misyon edindik. Bu anlamda özelikle de iş dünyasının ihtiyaç duyduğu ve istemiş olduğu özel ve estetik tasarımlara yer veriyoruz. Hem ciddi anlamda verimliliği hem de üstün kaliteyi üretip sunarak müşterilerimizin memnuniyetle ürünleri kullanmalarını kendimize bu yolda amaç ediniyoruz. Özel tasarımlarımızın arasında kahve masası, ayarlanabilir masa, bistro masa, çam masa, ısıtmalı masa, banket masa, iroko masa ve kafe masaları yer almaktadır.

Kahve Masası Sandalyesi

Bistro Masa’nın sunmuş olduğu tasarım masalarınızda, rahatlıkla ve keyifle oturmanız için ürettiğimiz kahve masası sandalyesi ile kahve keyfinize keyif katabilir ve tüm yorgunluğunuzu bu sayede atabilirsiniz. Bizim amacımız masanın rahat ve estetik olmanın yanı sıra kişinin rahat bir oturuma da sahip olması ve günün en keyifli saati olan kahve saatini fazlasıyla iyi değerlendirebilmesidir.

Kahve Masası Fiyatları

Bistro Masa olarak üretmiş olduğumuz masalar arasında en çok tercih edilen ürün kategorileri arasında da kahve masaları gelmektedir. Kahve masası fiyatları, istediğiniz boy ve biçimlere göre değişmektedir. 90 Türk Lirası ile başlayan fiyatlar en fazla 170 Türk Lirası olarak müşteriye sunulmaktadır.

Kahve Masası Yan Sehpası

Tamamen masalarınıza ve sandalyelerinize uyumlu olarak tasarlamış olduğumuz bu sehpalarla bir bütün oluşturarak estetik bir görüntü edinebilirsiniz. Kahve masası yan sehpası ile kahvenizi yudumlarken telefonunuzu, çikolatanızı, kitabınızı yanınıza koyabilir ve kendi servisinizi ayağa kalkmanızı gerektirmeden yapabilirsiniz.

Kahve Masası Örtüsü

Masayı gösteren üzerindeki özel tasarım örtüleridir. Bizler de Bistro Masa olarak masalarınızın daha da özel ve kusursuz bir görüntüye sahip olması adına kahve masası örtüsü üretimimize başlayarak, keyfinizi artırmayı ve etkili fotoğraflar çekebilmenizi sağlayan yardımcı ürünlerin tasarım görevini edindik. Özellikle de davetlerde ve toplu törenlerde şık bir görüntü sağlayan masa örtülerimizi, sahip olduğunuz masanın ölçüsüne göre ayarlayarak kusursuz görüntü elde etmenize yardımcı oluyoruz. Tarz streç masa örtüsü, karizma streç bistro masa örtüsü, Cooper streç bistro masa örtüsü ve spencer bistro masa örtüsü gibi çeşitlerimizden dilediğinizi seçerek siz de masalarınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.